FAIL (the browser should render some flash content, not this).
FAIL (the browser should render some flash content, not this).

Co to jest sim-lock?

Simlock jest to blokada, nałożona przez operatora aby telefon działał tylko w jego sieci. Np. telefony zakupione w Plusie nie będą działały w sieci Idea i Era do czasu, aż zostanie usunięty Sim-lock.Dlaczego warto usunąć go u nas?

Ponieważ Pracujemy na profesjonalnym sprzęcie renomowanych firm w branży GSM takich jak:

www.martech.pl , www.multi-box.net , www.smart-clip.com , www.sagmaster.com , www.nsteam.org , www.odeon.cn , www.setool3-box.org, www.ufsxsupport.com , www.ultimabox.org , www.bb5box.org , www.dreambox.hk , www.www.infinity-box.com , www.ustpro2.com , www.smti.com , www.vygistoolbox.com , www.acerflasher.pl , www.cyclonebox.com

Przestrzegamy wszystkich przed tzw serwisami „5PLN” – czyli, serwisami znacząco zaniżającymi ceny usług, kierującymi się jedynie mottem „jak najwięcej, jak najmniejszym kosztem”. Serwisy takie pracują najszczęściej na darmowych programach znalezionych w sieci, bez jakiegokolwiek doświadczenia i pojęcia w pracy.

Koszt zdjęcia blokady simlock w naszym serwisie nie jest wysoki w porównaniu do kosztów, jakie będziecie Państwo musieli ponieśc w przypadku naprawy telefonu po nieprawidłowym jej usunięciu.

!!! ZAWSZE WYBIERAJ SPRAWDZONY SERWIS !!!
Informujemy także, że nasze serwisy nie korzystają z usług konkurencyjnych serwisów w celu zdjęcia simlocka, lub wgrania polskiego oprogramowania do telefonu.

Spis wszystkich modeli telefonów z których zdejmujemy blokady simlock i wgrywamy polskie oprogramowanie znajdziecie Państwo tutajOferta dla prowadzących punkty GSM.


Jeśli prowadzisz komis, lub lombard i chcesz rozszerzyć swoją ofertę o zdejmowanie blokad simlock, a także o serwis GSM - zapraszamy do współpracy!!! Oferujemy usługi na najwyższym poziomie, oraz dogodnych warunkach.

Zadzwoń lub napisz do nas e-mail aby ustalic warunki współpracy.

Zapraszamy.


Czas potrzebny na zdjęcie blokady simlock


Zdjęcie blokady simlock z większości telefonów dostępnych na rynku wykonywana jest na poczekaniu, a to za sprawą tego, że sprzęt potrzebny do zdejmowania blokad, posiadamy na miejscu. Tylko w nielicznych przypadkach usługa trwa do dwóch godzin.
Copyright © 2006, intercom
Wszelkie Prawa Zastrzeżone.
All Rights Reserved.
O FIRMIE     |    SERWIS    |    SKLEP    |    SIMLOCK   |    REKLAMA    |    KONTAKT